top of page

Sound Healing

Sound healing je účinná terapie, která kombinuje různé léčivé zvuky, hudbu a zvukové léčebné nástroje pro zlepšení duševního zdraví a zmírnění emocionálního stresu. healing je účinná terapie, která kombinuje různé léčivé zvuky, hudbu a zvukové léčebné nástroje pro zlepšení duševního zdraví a zmírnění emocionálního stresu. Tato neobvyklá, ale účinná terapie se stala součástí našeho integračního programu.


V našem programu najdete 2 druhy neobvyklé terapie, a to: "Sound healing pro dospělé v solné jeskyni" a "Sound healing s Tohi pro dospělé". Hlavním cílem obou programů je následující:

  • Zmírnění stresu a deprese;

  • Obnovení fyzické, duševní a emocionální rovnováhy;

  • Odstranění svalového napětí a křečí."Sound healing pro dospělé v solné jeskyni" – Sound healing se zpěvem tibetských mís, zvonů koši a dalších hudebních nástrojů. Vibrace a zvuky mís mají harmonizující účinek na lidský organismus.


"Sound healing Tohi pro dospělé" – Sound healing tibetskými zpívajícími mísami a gongem Pět elementů života. Relaxační procedura zvukové masáže se provádí v rámci skupinových sezení "zvukové meditace", známé také jako Nada jóga. V srdci Evropy je Tohi jediným přímým žákem indického gurua Manana Sharmy, jehož rodina vyrábí tibetské mísy již mnoho let.


Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost k osobní a duchovní transformaci.

bottom of page