Dětské centrum Kroky Dobrá

Naším cílem je pomoci dětem ukrajinských uprchlíků začlenit se do české společnosti, proto bude pod vedením charitativní nadace otevřeno dětské centrum „Kroky Dobra“. Ve zdech vzdělávacího střediska budou moci děti navštěvovat mateřskou školu, kurzy českého jazyka, kreativní kroužky a získat kvalifikovanou psychologickou pomoc. Děláme vše pro to, aby se ukrajinské děti na nové podmínky adaptovaly postupně a pobyt v ČR pro ně byl pohodlný.


Návštěva Ivana Dorna

Nedávno se v Dětském centru „Kroky Dobra“ uskutečnila první zábavná akce — návštěva známého ukrajinského zpěváka Ivana Dorna a jeho týmu. Skupina umělců vedla energické rozcvičky a hry, aby rozvinula smysl pro rytmus a hraní emocí. Dobrá energie zpěváků pomohla dětem načerpat energii a naučit se něco nového.


Charitativní akce „Volunteers for peace“

7. května proběhla první fundraisingová akce „Volunteers for peace“ na podporu naší nadace. Na hosty čekal nasycený program, a to: mezinárodní premiéra krátkého filmu „Bulmastif“ Anastasie Bukovské, vystoupení ukrajinských zpěvaček – uprchlíků Adriany Shevchenko a Kateryny Sapozhnyk, perfomance umělkyně Oleny Ivančenko, jejíž obraz byl na konci večera prodán v aukci a vystoupení energické DJky Adeliny

Veškerý výtěžek byl věnován charitativnímu fondu a vynaložen na otevření centra pro děti ukrajinských uprchlíků „Kroky Dobra“.


Zábavní akce na lodi

Společně s charitativní nadací „Agrofert“, uspořádaly „Kroky Dobra“ svátek pro děti a jejich rodiče na lodi. Na akci na děti čekali animátoři, aqua make-up, bufet, zábavná diskotéka a neuvěřitelné výhledy na Prahu. Děti mohly se zapojit do zábavných soutěží a užít si svátek. Na konci akci dostali všichni malí hosté dárek zbrusu nové hračky, které jim budou svátek připomínat.