Irina Kozlova

Irina je spoluzakladatelkou organizace. Pracuje jako stylistka. Irina se posledních 20 let věnuje charitě. Vždy se snažila pomoci nízkopříjmovým rodinám, matkam samoživitelkam, nemocným dětem a jiným lidem v nouzi. Na začátku války se okamžitě rozhodla pomáhat uprchlíkům všemi možnými způsoby. Po dvou měsících dobrovolnictví v jiné organizaci, si Irina uvědomila důležitost zřízení vzdělávacího centra pro děti, které nemají možnost se učit za obvyklých podmínek. V budoucnu chce naše centrum rozvíjet a rozšiřovat. Hlavním cílem je nadále pomáhat dětem uprchlíkům z Ukrajiny. Navíc k tomu chce aby se tady učili i češti děti z nízkopříjmových rodin. 


Valeria Shauro

Valeria je spoluzakladatelkou organizace, má na starosti veškerou administrativu. V Česku bydlí od roku 2008. Pracuje jako HR specialistka ve velké opravárenské firmě. Na začátku války s manželem poskytovali uprchlíkům oblečení, jídlo apod. Pak rozhodli pomáhat jinak a otevřít charitativní obchod s oblečením, ale tato myšlenka se transformovala do něčeho jiného. Spolu s dalšími zakladateli se rozhodli založit vzdělávací centrum. Její hlavním úkolem je rozvoj centra, zřízení canisterapie a kurzu vaření pro mládež.

 


Viktoria Shik

Viktoria se přestěhovala do Prahy už po válce. Pochází z Kyjeva. Hned jak začala válka tak se měla rychle sebrat a stěhovat se. Přijela s ní i její rodina. Po adaptaci se rozhodla, že by chtěla pomáhat jiným uprchlíkům a jejich dětem. Snažila si najít nějakou organizaci a seznámila se s Valerií díky které se dostala sem. Celý život Viktoria pracovala v marketingu a pořádání eventů a proto její znalosti jsou velmi přínosné pro naši organizaci. Děla zejména SMM a copywriting.


Maxim Semenčukov

Maxim spolu s manželkou Valerií pomáhali uprchlíkům a to poskytnutím oblečení a rozvozem jídla. Navíc k tomu Maxim už má zkušenost jako volontér na charitativních akcích. Maxim pracuje jako šéfkuchař. Jeho hlavním cílem je zřízení kurzu vaření a sportovních kurzů pro ukrajinské děti a mládež. 


Alina Primakova

Alina se narodila na Ukrajině ale od roku 2018 bydlí v České Republice. Na začátku války hledala jakýkoliv způsob pomoci ukrajincům a proto šla pomáhat s úklidem koleje pro uprchlíky. Potom se dostala do SMM oddělení jiné charitativní organizace a seznámila se s Olenou Ivančenko. Když se Alina dozvěděla o organizaci Kroky Dobra, rozhodla se, že se okamžitě připojí. Má na starosti administrativu, úpravu webu a pomoc s organizací akcí. 


Olha Ševčenko

Olha se narodila na Ukrajině, ve městě Kryvyi Rih. V obyčejném životě je studentkou FHS UK a spolu s tím pracuje jako copywriterka. Do Kroků Dobra se dostala díky Oleně, která sbírala tým dobrovolníků a náhodou se Olha stala hlavní koordinátorkou. Pak se rozhodla se zabývat tím, v čem se vyznává lépe, čímž jsou sociální sítě . V organizaci se chce zabývat popularizací našich dobrých činů, aby se co nejvíc lidi vědělo o naší nadaci a chtěli nás podpořit.